Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

Volná místa

Recruitment je často zaměňován s pojmem Human Resources čili lidské zdroje či oddělení lidských zdrojů a přitom se jedná vlastně o roli v oblasti prodeje. Pozice recruitment konzultantů je velmi různorodá a očekává se od nich, že budou poradci, obchodníky, průzkumníky trhu a poskytovatelé kvalitních zákaznických služeb, kdykoliv je to požadováno.

Naše práce je ze 70% spojena s telefonem, tudíž byste měli mít jasné a sebejisté chování a být schopni prodat služby společnosti a své schopnosti. Také si musíte být schopni vybudovat silný a důvěrný vztah s kandidáty.

Do školení nových zaměstnanců investujeme velké množství času a úsilí, věnujeme se všem aspektům souvisejícím s recruitmentem, kombinujeme formální a pracovní školení.

Naše práce je skutečně komplexní a budete se mít co učit. Můžeme Vám poskytnout dovednosti, zkušenosti a potenciální příležitost efektivně rozběhnout svou vlastní kariéru.

Existuje mnoho vlastností potřebných pro úspěšného recruitment konzultanta: inteligence, motivace, vytrvalost a především neotřesitelná důvěra v sebe sama a stálá touha po úspěchu.

Získáte silné přesvědčovací dovednosti a konkurenční přístup k práci. Předchozí zkušenosti nejsou nezbytné, i když zkušenosti z oblasti prodeje by mohly být výhodou.

Jestliže Vás tato práce oslovila, máte zájem pomoci organizacím růst a uchazečům o práci najít vysněnou pozici, potom vás chceme. Kontaktujte nás!

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk