Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

Klienti

Sekce pro firmy hledající zaměstnance v IT

Hledá Vaše HR oddělení CV kandidátů v obalsti IT? Jestliže jste u nás registrování, máte několik možností.

Můžete prohledávat naši databázi IT absolventů a profesionálů, dostávat pravidelné emaily s upozorněním nebo s profily nejnovějších kandidátů a získat plnou podporu našeho náborového týmu, který vám nabídne nejlepší rady, určí, předběžně vybere a pomůže se všemi pohovory pokud jde o analýzy a vývoj software, vytváření sítí a infrastruktury, poradenství, marketing, prodej, řízení projektů a programů a výkonné senior pozice.

Současné obchodní klima požaduje vyšší úrovně výkonu a schopností pro úspěšné a cenově efektivní IT náboru, proto ICT Recruitment kombinuje různé nástroje k rozšíření potencionálního počtu vhodných kandidátů a nabízí tak větší jistotu úspěšného výsledku. Jestliže se zaregistrujete u ICT Recruitment, získáte různé možnosti.

Obdržíte vyhrazené přihlášení do systému nabízející přístup k prohledávání naší databáze IT absolventů & profesionálů, obdržíte upozorňující emaily nebo nejnovější CV kandidátů, získáte plnou podporu našeho náborového týmu, který vám nabídne nejlepší rady, pomoc, předběžný výběr, poskytne přesnou zpětnou vazbu na CV a bude vám asistovat při přípravách pohovorů.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti lokálního i mezinárodního náboru ICT Recruitment nabízí rozsáhlé možnosti v následujících metodách:

Průzkum trhu, Klasický recruitment, Přímé vyhledávání, Reklamní kampaň, Vyhledávání a výběr, Výběr z reklamní kampaně

v následujících oblastech:

Nábor IT absolventů, analýza a vývoj softwaru, vytváření sítě a infrastruktura, poradenství, marketing, prodej, řízení projektu a programu a IT výkonné senior pozice. Uvědomujeme si důležitost zastupovat jak jednotlivce, tak společnosti rozvážným a profesionálním způsobem. Pilně pracujeme, abychom byli nápomocni při každém kroku náborového procesu, zajímají nás cíle našich kandidátů i klientů. ICT Recruitment vybírá, radí a zajišťuje nejkvalifikovanější a nejvhodnější příležitosti a profesionály, zaměřuje se na splnění požadavků a očekávání a ne na splnění počtu zorganizovaných pohovorů.

Vložit novou pozici  Ohlasy klientů

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk