Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

Retained Search

Vyhledávání s "retainerem" - fixní cena, exkluzivně. Strategický nábor managerských a exekutivních pozic

Z našich zkušeností víme, že „nejdražší kandidáti" nejsou vždy ti nejlepší kandidáti. Naše služby náboru na bázi fixní ceny, ptáte se proč?

Protože víme, že tato služba nabízí větší úspěch a zamezuje tak střetu zájmů mezi klientem a agenturou, které mohou typicky nastat během přímého vyhledávání kandidátů. Našim klientům nabízíme přímý a objektivní výběr nejlepšího kandidáta na trhu, sledujeme dosažené profesní zkušenosti a prokazatelné výsledky bez přímé úměry na prezentování kandidátů, s vyšším platovým očekáváním, které ve finále přináší vyšší cenu za umístění.

Během našich pohovorů s kandidáty se především zaměřujeme na jejich technické, strategické a managerské dovednosti a zkušenost a dále jejich motivaci, jejich potenciál dalšího růstu, rozvoje a pozitivního přínosu pro budoucího zaměstnavatele, Vás, klienta.

Jako specializovaní personalisté u této služby upřednostňujeme exkluzivní spolupráci po dobu trvání projektu, což nám dává prostor podrobně zmapovat trh a zaměřit se na vyhledání toho nejlepšího talentu raději než být zapojeni do závodu prezentace CV, na kterém se podílí několik agentur najednou.

Pro více informací o našich službách retained search - fixní cena, exkluzivní strategický management, nás prosím kontaktujte 

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk