Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

Reference od klientů

Reference od několika našich klientů.........


"Naša dlhodobá spolupráca s ICT Recruitment je dosledkom úžasného spojenia profesionalizmu a úprimného ľudského prístupu, ktorý mnohokrát v tomto businesse chýba. Ako jedna z mála agentúr si uvedomuje, že čas hrá nesmierne doležitú úlohu v procese prijímania nových zamestnancov a svoje výsledky vždy stopercentne podkladá dokladnými informáciami o kandidátoch, ktorí sú nám zasielaní. Kedykoľvek by sme hladali partnera na uróvni dodávajúceho kvalitu v rýchlom dodaní určite by sme sa vždy obrátili práve na ICT Recruitment."
M.B. - EMEA HR Resourcing International EITM Provider


"We find your company good to work with; you take the trouble to understand our requirements, you only put forward candidates with appropriate skills, and you are assiduous in keeping us updated about progress. In summary, we are happy that we are working with a trusted supplier who is keen to help us meet our business objectives."
T. J. CEO - International BPM Consultancy


"Finding the right experts in the Czech Republic is not an easy task. After several failed attempts with other headhunters we contacted ICT Recruitment. Clear understanding, positive approach, proactivity. All this resulted in recruiting the experienced work force we needed very quickly."
L.N. - Team Leader IT & Telecoms Global Professional Services


"Se spolecnosti ICT Recruitment spolupracujeme priblizne od ledna tohoto roku. Velice si teto spoluprace vazime. Zejmena ocenujeme profesionalni a vstricny pristup konzultantu, jak k nasi spolecnosti, tak k uchazecum o praci. Preselekce v oblasti IT rozhodne neni jednoducha. Ovsem kandidati, dodani agenturou ICT Recruitment, odpovidaji nasim pozadavkum, jsme tedy usetreni "zbytecnych" interview".
V.L. - Human Resources. Global IT management software provider


"Se společností ICT Recruitment spolupracujeme poměrně krátkou dobu. V průběhu této komunikace však pochopila společnost naše potřeby a požadavky na vybírané kandidáty a jejich hodnocení věnuje velkou péči a čas. Z komunikace s konzultanty je evidentní jejich erudovanost a snaha odvést vždy dobrou práci. Jsem ráda, že je mohu řadit mezi jedny z nejdůležitějších personálních agentur, na které se obracíme při výběru klíčových zaměstnanců naší firmy."
Helena. H. - HR Manager -Software Solutions in Risk Management and Credit Information


"Společnost ICT Recruitment s r.o. s námi spolupracuje při obsazování pozic na IT oddělení v naší společnosti. Je jednou z mála společností na trhu které se specializují na vyhledávání pozic v oblasti IT i mimo hranic ČR a nabízejí kvalitní služby. Jejich práce je rychlá a profesionální, co oceňujeme nejen při výběru uchazečů na požadovanou pozici, ale také u garancí za přijaté uchazeče. To ocení všechny firmy, které potřebují rychle a kvalitně řešit obsazení pozic v oblasti IT a při výběru se nespálit."
Mgr. D.K. - HR Manager - International Entertainments Organisation


"We have been cooperating with ICT Recruitment for nearly a year now and we can say they are dedicated to their job: they always try to get the best understanding of the position to bring the most suitable candidates and future colleagues; they have always shown professional yet friendly approach. I believe we have started a long and fruitful cooperation."
K. C. - HR Coordinator, International Security Solutions Provider

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk