Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

.Net programátor

V roce 1999 tým Microsoftu vedený Andersem Hejlsbergem začal vytvářet nový programovací jazyk a v červenci 2000 byl C# na světě. Účelem C# bylo, aby byl jednoduchý k použití, moderní a obecně-účelový OOP jazyk, který by konkuroval Javě. C# byl vyvinutý spolu s Visual Basic jako primární jazyk k programování na .Net Frameworku. Většina programátorů v součašné době používá C# místo Visual Basic, částečně z toho důvodu, že C # má podobný syntax jako další populární jazyky jako Java. Nejaktuálnější verze je C# 4.0, a byla vydána 12. dubna 2010.

Vývojaři C# jsou schopni programovat aplikace pro hostované i pevné systémy od sofistikovaných OS až po velmi malé funkce.

Aktuálně nabízíme C# pracovní pozice pro čerstvé vysokoškoláky, Junior nebo Senior C# programátory, Senior C # programátory/team leadery, jak v České republice, tak i na Slovensku.

Při hledání pracovních nabídek nebyly nalezeny žádné výsledky. Níže nám můžete sdělit, jaké zaměstnání hledáte, nebo se můžete zaregistrovat a nastavit si zasílání upozornění na pracovní nabídky.

Zadejte údaje o pozici, kterou hledáte

(Typ symboly, které vidíte na obrázku)

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk