Přihlášení /  Přihlásit se:   
Zavoláme vám

Volejte: +420 222 231 000

nebo +420 724 021 765

Vyhledávání kandidátů

 
 
Typ profilu
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit

Java programátor

Java, která byla vyvinuta společností Sun Microsystems, byla vytvořena jako alternativa pro programovací jazyk C/C++. Syntax tohoto softwaru se podobá C a C++.

Java je používána na mnoha počítačových systémech od mobilních telefonů až po podnikové servery a je volně dostupná podle GNU General Public License (Obecná Veřejná licence).

Ve většině společností bude mít Java programátor k dispozici JDK (Java Development Kit) obsahující Java kompilátor a plnou kopii JRE (Java Runtime Environment) a další důležité nástroje pro vývoj SW.

Jste čerstvý absolvent, junior nebo senior Java programátor, Java team leader nebo Java architekt a hledáte ty nejlepší pracovní příležitosti v Javě v České republice nebo na Slovensku? ICT Recruitment nabízí široký výběr Java pozic v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě v předních, tuzemských i mezinárodních IT firmách a organizacích.

Při hledání pracovních nabídek nebyly nalezeny žádné výsledky. Níže nám můžete sdělit, jaké zaměstnání hledáte, nebo se můžete zaregistrovat a nastavit si zasílání upozornění na pracovní nabídky.

Zadejte údaje o pozici, kterou hledáte

(Typ symboly, které vidíte na obrázku)

Zašlete svoje CV

Přiložit CV
(Povolená velikost souboru je 5 MB a typy souborů jsou: doc, docx, txt, pdf, rtf, xls)

Hledání práce

 
 
 
Typ práce
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
 
Plat
Použijte Ctrl (Command pro Mac), můžete vybrat více
Vyčistit
ICT Recruitment s. r. o.
Company No: 27363210
Recruitment web design by www.recruiterweb.co.uk